Manufaktura Smaku w Brennej to miejsce, w którym każdy miłośnik słodyczy poczuje się jak małe dziecko. Kochamy to, co robimy, a miłość jest słodka – tak słodka, jak nasze ręcznie robione czekoladki, torty, czy lody.

Nasze wyroby przygotowywane są według tradycyjnych receptur, a tradycja oznacza tu przywiązanie do natury i czystości używanych składników. Nie korzystamy ze sztucznych dodatków, dzięki czemu u nas skosztować możesz prawdziwych wyrobów cukierniczych.

Specjalizujemy się także w przygotowywaniu tortów na wszelakie okazje – wesela, urodziny, rocznice. We wszystkim co robimy, korzystamy z produktów dobrej jakości.

Jako jedyna cukiernia w Brennej posiadamy własną pracownię czekolady pełną różnego rodzaju czekolad i ręcznie robionych pralin. U nas skosztujesz naturalnych lodów i będziesz zaskoczony tym, jak smak prawdziwych lodów różni się od tego, co już znasz. Parzymy pyszną kawę i herbatę.

Przywiązanie do tradycji nie oznacza, że nie podążamy za tym co nowe. Nowe trendy na rynku cukierniczym nie są nam obojętne, co zauważyć można już przy pierwszej wizycie w Manufakturze.

Manufaktura Smaku nie jest „manufakturą” jedynie z nazwy – wszystkie wyroby cukiernicze wytwarzane są u nas ręcznie, jak za dawnych lat. Staramy się, by było pysznie, „jak u mamy”, a jeśli to tylko możliwe – może nawet lepiej!

Wyśmienite słodkości, wyborna kawa i herbata, aromat prawdziwej czekolady – to wszystko czeka na Państwa przy ul. Wyzwolenia 99 w Brennej. Mile spędzone chwile gwarantowane!

Skontaktuj się z nami

Manufaktura Smaku
ul. Wyzwolenia 99
43-438 Brenna

Godziny otwarcia:
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9:00-19:00
9:00-19:00
9:00-19:00
9:00-19:00
9:00-20:00
9:00-20:00
9:00-20:00
*Godziny mogą ulec zmianie w zależności od sezonu.